CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

Na této stránce najdete:

 

 

POZITIVNÍ POSILOVÁNÍ - TRÉNINKY, SEMINÁŘE

Nabízíme možnost naučit se trénovat koně pozitivním posilováním. Buď u nás s našimi koňmi nebo u vás s vaším koněm. Pro menší skupinu (10 lidí) je též možné uspořádat seminář na toto téma, což je ideální začátek před tím, než se pustíte do trénování s koněm. Seminář u nás nebo ve vašich prostorách.

 

 

 

JEŽDĚNÍ NA KONI

Ježdění za příspěvek na krmení je možné od maličkých dětí po lehčí dospělé (do 75 kg)... Pro více informací nás nejlépe  kontaktujte přímo, přijeďte se podívat a domluvit :)

 

Nabídka pro ty, kdo chtějí být u koní se vším všudy:Výpomoc kolem koní

Milujete koně a chcete u nich zažít víc času než jen vyčistit, zajezdit a konec? Chcete se naučit, co všechno takový koníček obnáší? Jste zodpovědní, spolehliví, vytrvalí, trpěliví a nebojíte se žádné práce? Pak je tahle nabídka přesně pro vás :)
Preferujeme pravidelnou docházku alespoň jednou týdně, ideálně však častěji. Čím více tu budete, tím rychleji se naučíte vše potřebné a  a tím více času strávíte s koňmi při tréninku ze země i ze sedla. Tato nabídka je opravdu jen pro spolehlivé, samostatné, fyzicky zdatné lidi, kteří dokážou plnohodnotně zastat jakoukoliv práci kolem našich koní (=sbírání bobků z pastvin, kydání přístřešku, přehazování hnoje, úklid kolem stodoly, rozvážení sena, krmení a napájení koní, pomoc při stavbě či opravách ohrad apod.), a jsou ochotní poskytnout finanční příspěvek na krmení.

 

Nabídka pro zkušené jezdce: jste-li již skutečný jezdec, ovládáte koně ve všech chodech a dokážete ho něco učit, můžeme navázat dlouhodobou spolupráci - ježdění za výpomoc bez finančního příspěvku. Možnost účasti na závodech dle dohody.

 

 

PRŮVODCE NAŠÍ KRAJINOU

Výhled do krajeRádi byste dopřáli sobě a svému koňskému příteli trochu odpočinku a odreagování od skokových kolbišť či drezurního obdélníku? Chtěli byste se projet se svým koněm volnou přírodou a vyjížďky v okolí Vaší stáje máte již okoukané? Naložte koně a přijeďte k nám. Na jeden den, víkend či týden...
Jedna z mnoha cestNabízíme průvodcovství po našem krásném kraji v oblasti Mladovožicka. Terény jsou složené z lesů, luk a polí, více či méně kopcovaté, s možností plavení koní v rybníce... Užijte si vyjížďku na míru Vám a Vašemu koni, od relaxační krokovky až po náročný vytrvalostní trénink.
Skromné možnosti ustájení a přespání (více informací a ceny viz. odstavec níže "STANICE PRO KOŇSKÉ TURISTY").
Doba jízdy a délka trasy v podstatě neomezená (omezená schopnostmi koní a jezdců).

 

podmínky:

 • platné očkování proti chřipce u koně, vyšetření krví pro převoz koně
 • telefonická či emailová rezervace, u krátkých vyjížďěk alespoň 2 dny dopředu, u vytrvalostních tréninků a u výletů minimálně týden předem
 • za svého koně nesete vždy odpovědnost, v případě, že kůň nebo jeho jezdec něco poničí, nárokujeme si úhradu vzniklé škody
 • za jakýkoliv úraz Vás a nebo Vašeho koně neneseme žádnou odpovědnost

Panorama výhled na Blaník

 

STANICE PRO KOŇSKÉ TURISTY

Máte s koníkem naplánovaný vícedenní výlet a hledáte, kde byste mohli přespat?  Můžete u nás.  Nenajdete zde ovšem luxus penzionů či soukromých privátů.
Pro koně: malý výběh ohrazený elektrickým ohradníkem, voda, seno, eventuálně pastva. Za příplatek venkovní box. Výběh je možné rozdělit na více ohrádek. Možnost koně osprchovat a využít jízdárnu nebo kruhovku.
Pro jezdce: 1 lůžko včetně lůžkovin v klubovně, přistýlka na matraci na zemi možná, místo pro stan (možno zapůjčit malý stan pro 2 osoby, případně velký kempovací stan pro 6 osob), vybavení uložené v zamčeném prostoru, suché wc, varná konvice, mikrovlnka, lednice a jednoplotýnkový vařič. Po předchozí dohodě možná  snídaně, oběd i večeře (domácí jídlo).  K dispozici není sprcha, pouze studená voda z kohoutku.
V obci není obchod ani restaurace.

Cena: 
kůň : 250 Kč/noc v ohrádce nebo 350 Kč/ noc v boxe, při delším pobytu než 3 dny cena 200 Kč/noc v ohrádce nebo 300 Kč noc v boxe.

jezdec:

 • 150 Kč/noc ve vlastním stanu
 • 200 Kč/noc v půjčeném stanu
 • 300 Kč/noc v klubovně
 • V ceně: využití kuchyňky v klubovně, uložení věcí v sedlovně, využití travnaté jízdárny nebo kruhovky

podmínky:

 • platné očkování proti chřipce u koně, vyšetření krví pro převoz koně
 • telefonická či emailová rezervace alespoň týden předem
 • za svého koně nesete vždy odpovědnost, v případě, že kůň nebo jeho jezdec něco poničí, nárokujeme si úhradu vzniklé škody
 • výběh je ohrazen elektrickým ohradníkem, je nutné, aby jej kůň zcela respektoval!
 • za jakýkoliv úraz Vás a nebo Vašeho koně neneseme žádnou odpovědnost

 

KRMENÍ KONÍ

Pokud byste chtěli našim koním přivézt něco na zub, není problém, ale moc Vás prosíme, abyste je nekrmili bez našeho vědomí a ideálně dovezené dobroty předali přímo nám. Předejdeme tak případným zdravotním komplikacím, protože my víme, který kůň má jakou dietu nebo kolik toho ten den již dostal. Děkujeme za pochopení.

 • PEČIVO: našim koním pečivo dáváme jen sporadicky ve formě minikousků při tréninku, nenoste nám ho prosím, nemáme pro to využití.
 • JABLKA: jakákoliv jablka jsou v pohodě, ovšem nesmí být nikde nahnilá.
 • MRKVE: mrkev nemusí být mytá od hlíny, ale stejně jako jablka nesmí být nikde plesnivá.
 • CUKR: i když si spousta lidí myslí, že cukr se dává koním běžně, není tomu tak. Nedělá jim dobře na zuby (ostatně, lidem také ne). Proto prosíme, abyste našim koním cukr vůbec nenosili.

 

KOŇSKÝ HNŮJ

Máte-li zájem o koňský hnůj, není problém, přijeďte po domluvě nejlépe s vozíkem a nebo pytli a můžete si naložit zdarma dle libosti :). Převážnou část roku je složení hnoje čistě jen z bobanů bez slámy.

TOPlist