Aktuality 2016

23.12.2016

Přátelé drazí, přejeme vám všem krásné pohodové svátky se svými nejbližšími, spoustu dobrot na stole a rozzářené tváře u stromečku. Do nového roku pak vykročte hlavně tou správnou nohou a ať se vám všem daří tak, jak si přejete.

PF 2017

30.11.2016

Krátké listopadové shrnutí.... poslední závody sezony jsme přežili a koně si užívají relativně volnějšího režimu. První sníh roztál hned druhý den a místo bíla se vytvořilo "bezvadné" tvarovatelné hnědo, které ke konci měsíce konečně zmrzlo, takže ačkoliv to znamená tahání barelů vody, koně můžou opět na louku a jsou spokojení :) Kitty má nožku zhojenou a tak jsme se poctivě pustili do práce., a ač  je brzy tma, nás to neodradí - jezdíme na louce i po tmě nebo chodíme na procházky k lesu.

7.11.2016

Už jste viděli poslední dva reporty ze závodů? Jestli ne, najdete je včetně fotek na stránce "PROBĚHLÉ AKCE" .

Vytrvalostní závody Paseky 2016Pony závod Borotín liistopad 2016

29.10.2016

V sekci na prodej nám přibyl Honzík. Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli, že mu zkusíme najít nového milujícího majitele. Potřebujeme koně pro začátečníky, což on určitě není a tak pro něj nemáme dostatečné využití. Honzík bude bezvadný parťák na toulky přírodou pro někoho, kdo má již zkušenosti a nemá vyšší ambice.

 

Honzík

20.9.2016

 

Vytrvalostní víkendovka

Zajímá vás, jak naše víkendovka dopadla? Počasí nám věru moc nepřálo, na druhou stranu, mohlo být i hůře :) Jana Lohrová celý průběh shrnula do pěkného reportu, rozhodně doporučuji přečíst. Najdete ho ZDE.

 

Každopádně jsme si celou akci náramně užili, super lidi, spousta nového trénování a celkový pocit velkého přínosu pro nás všechny.

0 1 2
TOPlist