Aktuality 2013

22.12.2013

PF 2014

Přejeme jiskrný rok 2014 plný spokojeného života, pohody a spousty času se svými nejbližšími. Užívejte Vánoce podle svých přání a nenechte si je ničím kazit.

15.12.2013

Píďa

 

Tak jsme se definitivně rozhodli, že Píďu skutečně prodáme... pokud by měl někdo zájem o malého welsh sportovního poníka, mrkněte na stránku "na prodej", kde najdete více fotek a informací. A pokud Vás Píďa nějakým způsobem oslovil, neváhejte a přijeďte se nezávazně podívat, jeho je nutno vidět na živo :)
Ilustrační foto je momentka z jeho hrátek s naší Atyskou.

17.11.2013

Závody máme za sebou, na závěr sezony jsme dali jen krátké hobby Z na 32 km (2x 16 km). Jiskra s Terkou jely "na dojetí", tedy žádné honění se za nejlepším umístěním. Odstartovaly s asi 3minutovým zpožděním, původní myšlenka, že se pojede fakt v poklidu vzala ale za své, protože Jiskra se rozhodla silně nespolupracovat. Celou dobu vydatně pršelo, čímž se přidaly další komplikace s extra klouzavým a podmáčeným terénem. No, nakonec to holky obě přežily ve zdraví a závod dokončily na 11. místě. Akorát jak se zdá, pro tentokrát nebude ani jedna fotka.

Sezonu jsme tedy zakončili poměrně úspěšně a nyní si koníci užívají 2,5 měsíčního volna. I když úplné volno to není, chodíme na procházky na ruce a také se věnujeme práci ze země, při které je pořád co zlepšovat.  Až do poloviny ledna tedy není nyní možné si u nás "zajezdit", pokud si ale chce někdo vyzkoušet "přirozenou komunikaci", není to problém.

29.10.2013

Podzim je tu v plném proudu a my maximálně využíváme každou chvilku toho krásného a luxusního počasí, abychom měli do zimy všechno pěkně hotové. A tak jsme se dočkali konečně klubovny. Zatím je to jen obyčejná stavební buňka, ale už se tuhle zimu budeme mít kde ohřát... a během příštího roku se z ní stane krásný "domeček" :). V neděli se chystáme na naše poslední závody v této sezoně, tak držte Jiskře palce, ať to s Terkou zmáknou.

Přivezení boudy Klubovna Vašík už testuje

27.8.2013

Nabízíme jedno volné místo na ustájení pro nekonfliktního koníka. Nově možno i boxově (zavírání na noc a nebo nepříznivých podmínkách) pro koně, kterému nevadí zůstat sám, když zbytek stáda odejde dál na pastvině. Více informací v naší nabídce.

0 1 2 3
TOPlist